Fotokocyki i fotokarty – sposób na świetne pamiątki.

Niejednokrotnie umawiając się na wizytę do maluszka, który dopiero pojawił się na świecie, zastanawiamy się, co mu podarować. Z jednej strony chcemy, żeby była to fajna pamiątka, z drugiej chcemy mieć pewność, że faktycznie skorzystają z podarowanej rzeczy. Jeśli nie chcemy iść w pampersy, ani nie chcemy dopytywać młodych rodziców, co by im się przydało, to warto popatrzeć na fotokocyki i fotokarty.

Jak się okazuje, są to bardzo ciekawe propozycje, dzięki którym mogą powstać niezwykłe pamiątki – Sklep Bikeovo.

Jakie fotokocyki i fotokarty są nam oferowane?

Bardzo dużo robimy zdjęć, które mają być pamiątką na kolejne lata. To oznacza, że wybierając się do maluszka, który dopiero się urodził, powinniśmy pomyśleć o tym, czy fajnym prezentem nie będą fotokocyki i fotokarty.

Te pierwsze mają nadrukowane cyfry, jak również takie słowa jak dzień, miesiąc i rok. Wówczas taki fotokocyk wystarczy rozłożyć, położyć na nim dziecko, odpowiednim znacznikiem oznaczyć właściwą cyfrę i słowo, i już można uwieczniać zmiany w wyglądzie dziecka, jakie zachodziły w nim miesiąc po miesiącu.

Fotokarty mają różne napisy

Jeśli mamy wrażenie, że taki fotokocyk posiada zbyt mało informacji, to warto wówczas popatrzeć co mogą nam proponować fotokarty.

Mamy tam różne napisy, nie tylko te odnoszące się do jego wieku, ale również te pozwalające uwiecznić pierwszy ząbek czy ulubioną zabawkę. Jak się okazuje takie fotokocyki i fotokarty nie są drogie, a jednocześnie prezentują się bardzo ciekawie, oryginalnie i mogą świetnie służyć przez wiele kolejnych lat. Jeśli mamy iść w odwiedziny do dziecka i jego rodziców, to warto postawić na oryginalne prezenty, z których na pewno skorzystają.

Wówczas ciekawą propozycją mogą być fotokocyki i fotokarty. Dzięki nim każde zdjęcie mające uwiecznić zmiany jakie zachodzą w dziecku, będzie niepowtarzalne. Co więcej, w interesujący sposób będzie można przekazać najważniejsze informacje, a w tym z pewnością idealnie sprawdzą się fotokocyki i fotokarty.