Psie przysmaki

www.monte-cassino-1944.com

Wiemy, że nie należy z nimi przesadzać, ale psie przysmaki stanowią idealną nagrodę dla zwierzęcia oraz doskonały sposób sprawienia mu przyjemności. Na szczęście, istnieją takie, które nie wywołają niechcianych reakcji w psim organizmie, a staną się doskonałą przekąską.

Występują w przeróżnych kształtach, smakach i wielkościach. Jednak ich wygląd zewnętrzny przyciąga uwagę tylko właściciela psa.

Samego zainteresowanego zajmuje bardziej zawartość przekąski. Świetnym przykładem mogą być kości z mięsa drobiowego w chrupiącej wołowej skórze.

Sprawdzą się nie tylko jako pyszny snack między posiłkami, ale poprawią muskulaturę żuchwy i oczyszczą zęby dzięki konieczności wzmożonego gryzienia. Dziś w tego typu produktach nie stosuje się już sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku ani konserwantów, natomiast producenci zapewniają o doskonałej jakości mięsa, naturalnym składzie oraz ulepszonych recepturach.

Takie przekąski często zawierają także substancje pomocnicze, jak na przykład chondryty czy glukozaminę, które wspomagają witalność organizmu zwierzęcia dlatego też warto zastanowić się nad zrobieniem pupilowi od czasu do czasu takiej niespodzianki.